Rekuperator w domu - opłaca się?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
anna-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 9:10

Rekuperator w domu - opłaca się?

Post autor: anna-81 »

Cześć, kto z was ma zainstalowany rekuperator w domu i może co nieco o tym opowiedzieć? Czy taka instalacja jest warta inwestycji?
Awatar użytkownika
Alfred72
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2019, 20:14

Re: Rekuperator w domu - opłaca się?

Post autor: Alfred72 »

Moim zdaniem warta. Dzięki temu masz stałe dostawy czystego powietrza do domu. Zdecydowaliśmy się na rekuperator, bo żona jest alergikiem, a takie urządzenie dostarcza świeże i przefiltrowane powietrze. U nas montażem zajęła się firma centrumrekuperacji.pl, którą serdecznie polecam, znają się na swojej robocie jak nikt ;)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Rekuperator w domu - opłaca się?

Post autor: waza »

A z jakiej marki rekuperatorów korzystacie? Jesteście z nich zadowoleni? Jaki producent oferuje Waszym zdaniem najlepsze urządzenia? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/52-rekuperatory-wanas całkiem spory wybór takich urządzeń marki Wanas. Mieliście z nią może do czynienia?
buśśka

Re: Rekuperator w domu - opłaca się?

Post autor: buśśka »

Na pewno rekuperator jest bardzo fajną sprawą, która sprawi że można całkiem sporo zaoszczędzić. Tyle tylko, że taki montaż rekuperatora to spory koszt i całkiem duże przedsięwzięcie, nie tylko samo urządzenie jest potrzebne ale też na przykład pokrywa maskująca rury rekuperatora - https://www.ecomax.pl/produkt/3563-pokr ... 200-ahu300, więc warto to wszystko przemyśleć i przeliczyć.
ODPOWIEDZ