Rozwód - adwokat

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Rozwód - adwokat

Post autor: nosleep »

hej, szukam dobrego adwokata z Warszawy. Mój mąż złożył pozew o rozwód wiec potrzebuje kogoś, kto mnie wepsrze w przeprowadzeniu wszystkich formalności. Słyszałam sporo dobrego o mecenasie Budrewiczu. Czy ktoś z Was korzystał z jego pomocy?
Awatar użytkownika
Ichi
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:40

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: Ichi »

Ja decyduję się tylko na zaufane oferty. Dlatego temat bardzo przydatny mi jest.
- Nie została stworzona do samotności
-Podobnie jak chyba żadne z nas.
Anitą

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: Anitą »

Wlasnie sie zastanawiam czym na dobra sprawe kierowac sie przy wyobrze adwokata do takiej sprawy? Z gory dzieki za rady.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: aniela55 »

Hmm, ja miałam niby rozwodzić się w Warszawie, a później wszystko przeniosło się do Krakowa, gdzie obecnie mieszkam, co było bardzo wygodne dla mnie. Moja sprawę rozwodową poprowadziła adwokat Kinga Karsten, która ma swoja kancelarię adwokacja właśnie w Krakowie https://www.karsten.pl/specjalizacje/rozwod. Jeżeli macie taka możliwość, to zdecydowanie powinniście ją zatrudnić, ona ma korzystne ceny, jest rzetelna, kompetentna, pracuje bardzo dobrze, w pełni profesjonalnie i kompleksowo, polecam.
AnetaKraśko

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: AnetaKraśko »

Anitą pisze: ↑07 gru 2020, 14:31 Wlasnie sie zastanawiam czym na dobra sprawe kierowac sie przy wyobrze adwokata do takiej sprawy? Z gory dzieki za rady.
Niestety przychodzi taki moment w naszym życiu gdy potrzebujemy pomocy profesjonalisty z zakresu prawa. Pytanie jakie sobie zadaje większość osób, to właśnie jak wybrać tego najlepszego? Do odpowiedzenia na to pytanie można podejść z kilku różnych stron. Moim zdaniem to podstawą w dzisiejszych czasach jest prowadzenie strony internetowej własnej kancelarii. Jeśli ten warunek nie jest spełniony to świadczy tylko o jednym, mamy do czynienia z ludźmi którzy zatrzymali się w poprzedniej epoce. Podobnie może być z usługami jakie oferują, mogą być zupełnie odbiegające od przyjętych na ten moment standardów. Znalezienie opinii będzie bardzo ważne ponieważ da nam to obraz skuteczności działań, a te są niezwykle ważne. Z tego co widziałam w sieci to kancelaria adwokacka kraków - https://www.kancelaria-actio.com otrzymuje same pozytywne opinie w sieci. Biorąc pod uwagę jak długo działają w branży, możesz liczyć na satysfakcjonującą współpracę.
mążbyłyewy

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: mążbyłyewy »

Mogę ci polecić adwokat Katarzynę Bachledę-Kominek, która doprowadziła do pokojowego porozumienia z moją żoną i do zadowalającego rozdzielenia majątku przez co żadna ze stron nie czuje się pokrzywdzona. Pani Bachleda-Kominek prowadzi swoją kancelarię https://kancelaria-bachleda-kominek.pl/ w Zakopanem i to pewnie przez posiadane uprawnienia mediatora udało jej się doprowadzić do tak korzystnego kompromisu :)
Collin
Posty: 73
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:34

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: Collin »

Bardzo fachowa pomoc prawna w temacie podziału majątku oraz alimentów jest możliwa do uzyskanie w kancelarii https://www.zzlegal.pl/. Uczciwie i sprawnie udzielono mi wsparcia. Każdemu polecam ich usługi.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: maia »

Ja też potrzebowałam pomocy adwokata w podobnej sytuacji. Mąż też złożył pozew o rozwód, nic dziwnego, w końcu mnie zdradzał. Do mojej reprezentacji zatrudniłam adwokata Michała Tlołkę z kancelarii adwokackiej w Gliwicach https://tlolka.com.pl/prawo-rodzinne. Jego oferta jest kompleksowa, ma szeroki zakres usług, zna się na tym, co robi i wykonał kawał dobrej roboty, To rzetelny specjalista, kompetentny, ma korzystne stawki cenowe, polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: mado »

Nie ma jak jest wszystko dobrze, a problemy w małżeństwie da się rozwiązać. Życie pokazuje, że nie zawsze się da. Dlatego jeśli jesteśmy pewni decyzji o rozwodzie, to lepiej skorzystać z pomocy adwokata. Tak też bratu radziłam i nawet znalazłam mu adwokata w Szczecinie, Łukasza Węgłowskiego. Mój brat był w totalnej rozsypce, dobrze że mógł polegać na panu Łukaszu, który zajął się wszystkim. Tym bardziej, że była bratowa sama z siebie nie była skłonna do kompromisów i współpracy, żeby jakoś się dogadać.
Kacperkówa

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: Kacperkówa »

Polecam bardzo z adwokatów dla osób z Warszawy panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Ma w sobie wiele empatii. i szacunku do drugiej osoby.
madziuś

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: madziuś »

Niestety i ja się rozwodzę, ponieważ nie ma już czego ratować i tak będzie lepiej dla wszystkich. Potrzebny jest mi tylko dobry adwokat katowice , aby sprawę doprowadzić do końca w sprawiedliwy sposób. Chcę o to zawalczyć, ponieważ winna rozpadowi małżeństwa jest tylko jedna osoba.
ewuś0444

Re: Rozwód - adwokat

Post autor: ewuś0444 »

Podczas rozwodu niezbędnym elementem będzie doświadczenie naszego prawnika. Dlatego ja w tej kwestii mogę polecić prawnika - https://lukomski.law/ . Oczywiście przy wyborze warto brać pod uwagę to, ile dany specjalista działa w branży, bo to cenna informacja. Im więcej spraw zakończonych sukcesem ma na swoim koncie, tym lepiej dla nas.
ODPOWIEDZ