Sala na wesele

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
AnkaŻ

Sala na wesele

Post autor: AnkaŻ »

Bardzo ciekawą salę na wesele znajdziemy w domu weselnym "AGRO BALA" i i jest to piękny dom weselny z bali . Dom weselny http://agrobala.pl/ znajduję się w miejscowości Świętne w woj :wielkopolskim i powiem wam, że byłam tam na kilku weselach i miejsce jest bardzo klimatyczne.
Mońka91

Re: Sala na wesele

Post autor: Mońka91 »

Szkoda, że nie napisałaś w jakiej części Polski chcesz zorganizować wesele. Jeśli jesteś z okolic Ustronia, to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci restaurację http://www.zajazdnakepie.pl/kontakt.html. Dysponują przestronną i dobrze wyposażoną salą weselną dla 70 osób, miejscami noclegowymi, parkingiem dla gości weselnych oraz dobrze skomponowanym menu.
KaśkaM32

Re: Sala na wesele

Post autor: KaśkaM32 »

By móc zarezerwować salę weselną najpierw musimy znać listę gości weselnych. Bez tego nie da rady zamówić sali i zorganizować wesela. Tak więc lista osób zaproszonych to podstawowa informacja. Oczywiście są inne czynności , które możemy wykonywać bez tej informacji ale i są takie , które tej wiedzy wymagają. By załatwić najważniejszą rzeczy czyli zarezerwować salę weselną musimy znać listę gości. Zajrzyjcie sobie proszę do tego bloga - https://allurewedding.pl/jak-wybrac-sale-weselna/ .Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali ? - najważniejsze są trzy kwestie : lokalizacja, wielkość sali i koszty. Sami poczytajcie.
ODPOWIEDZ