samochody poleasingowe

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
ferduś

samochody poleasingowe

Post autor: ferduś »

Nie mam szczęścia do samochodów, właśnie musiałem oddać do kasacji. Potrzebuję teraz szybko znaleźć nowe. Poważnie myślę o tym aby znaleźć samochody poleasingowe za dobre pieniądze. Z tego co słyszałem to Motofinansowanie ma dobrą ofertę. Zgadzacie się z tym?
Wicił

Re: samochody poleasingowe

Post autor: Wicił »

Ja myślę, że to dobra opcja, tylko znajdź odpowiedniego dystrybutora. Żeby zaraz ci nie wcisnęli znów jakiegoś grata :) A żeby samochód długo nam służył, to trzeba o niego właściwie dbać. Ja mam kilka samochodów ciężarowych w firmie i współpracuję z http://bialekregeneracja.pl/oferta.html ponieważ profesjonalnie i od lat zajmują się oni regeneracją podzespołów do samochodów ciężarowych. Dzięki nim moje auta znacznie rzadziej szwankują. I mam też pewność, że kierowców w długiej trasie nie zaskoczy niespodziewana awaria.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: samochody poleasingowe

Post autor: symboliczna »

Też uważam że to dobry sposób chociaż ja wolałam kupić używany samochód z salonu Porsche Centrum Sopot bo wiem że to dobrze sprawdzone auto, bo zanim u nich samochód używany trafi do sprzedaży, zostaje przeanalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych.
goguś56

Re: samochody poleasingowe

Post autor: goguś56 »

Ja nie mam zbyt dobrych doświadczeń z takim autem, ale za to z całego serca polecam Ci skorzystać z oferty: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... m-w-cenie/ . Są tutaj samochody marki Volvo w promocyjnej cenie. Po ich jakości możesz oczekiwać naprawdę wiele, więc na pewno finalnie będziesz zadowolony ze swojego wyboru.
ODPOWIEDZ