sprawa rozwodowa

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Martyna-72
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2022, 2:28

sprawa rozwodowa

Post autor: Martyna-72 »

Witajcie kochani, przychodze do was dzisiaj z dość delikatną sprawą. Będę chciała starać się o rozwód w Łodzi i też o alimenty na córkę, więc przydałby mi się jakiś dobry adwokat, który mnie poprowadzi przez ten proces. Myślicie, że moglibyście mi kogoś polecić? Potrzebuję tylko wskazówek, bo sama już przeglądałam zakresy usług różnych kancelarii. Liczę na was :)
rozwódka

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: rozwódka »

Z alimentami i rozwodami bezbłędnie radzą sobie prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Moja sprawa była wyjątkowo skomplikowana, a ex utrudniał na każdym etapie. Zaufałam im nie żałuję.
Gość

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: Gość »

W sprawie rozwodu warto skorzystać z pomocy adwokata rozwodowego bo nawet przy rozwodzie bez orzekania o winie dopilnuje aby ten rozwód był szybki i bez zbędnej batali
Joka

Re: sprawa rozwodowa

Post autor: Joka »

Przed podjęciem decyzji o rozdzielności majątkowej przed rozwodem, warto dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne opcje. Takie działanie może przynieść korzyści, ale również wiąże się z pewnymi kosztami. Więcej informacji na temat zalet i wad tego rozwiązania można znaleźć na stronie https://planetaprawo.pl/artykuly/szczeg ... d-rozwodem i każda sytuacja jest inna, dlatego indywidualna analiza jest niezbędna.
ODPOWIEDZ