Sprawdzony kantor

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
beatka.l
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:35

Sprawdzony kantor

Post autor: beatka.l »

Z jakich kantorów korzystacie? Bardziej interesuje Was stacjonarna opcja czy online? Ja korzystam z tego i tego tutaj http://kantor.kolobrzeg.pl/ .
Ludzie bogaci słuchają rad ludzi jeszcze bogatszych. Ludzie biedni słuchają rad swoich przyjaciół, którzy są równie spłukani.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: figaro »

Kantor EURO II www.chrzanow-kantor.pl zawsze zamienia nam pieniądze po dobrym kursie. Często wyjeżdzam, dlatego często korzystam z ich usług. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: placzmalyplacz »

Kantory stacjonarne to już przeżytek nie dają one takiej wygody jak kantory online, sprawdzony kantor online to wg. mnie Waluteo - można liczyć tam na naprawdę profesjonalną obsługą i zawsze aktualne kursy walut. Warto sprawdzić również spread który w Waluteo jest jednym z najniższych.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Lawanna »

A ja polecam sprawdzony portal do sprawdzania aktualnych kursów. Tutaj https://comparic.pl/kurs-liry-tureckiej ... -comparic/ znajdziecie kursy walut na przestrzeni czasu. Idealne strona dla ludzi, którzy inwestują w obce waluty. Wiem, bo mój znajomy zarabia w taki sposób i korzysta właśnie z tej sprawdzonej strony.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Liwka »

Kiedy wyjeżdżałam pod koniec zeszłego roku na dłuższą wyprawę, zastanawiałam się gdzie lepiej wymienić walutę w banku czy kantorze bo szczerze nie miałam pojęcia, jak to konkretnie wygląda i jak się to odbywa. Ale na szczęście znalazłam informacje, które mi wszystko rozjaśniły.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Rezig »

W mojej opinii warto zwrócić uwagę również na kantor walutowy alior opinie ponieważ korzystam także z ich banku i nie mogę jak na razie powiedzieć złego słowa. Transakcje zawsze są w pełni bezpieczne, jednocześnie można liczyć na wsparcie obsługi klienta i jednocześnie bardzo dobre kursy, także zarówno od strony finansów indywidualnych, czy również firmowych myślę, że to całkiem niezły kierunek.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 134
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:07

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Tomasz96 »

Pytanie tylko, czy wiecie, jak najlepiej podejść do tego tematu? Pamiętajcie, że w pierwszej kolejności powinniście zdobyć odpowiednie informacje. W https://www.bankier.pl/smart/spread-co- ... o-obliczyc macie dokładnie przedstawione, jak liczyć spread walutowy. To ważna rzecz.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: aniela55 »

Dobrze jest właśnie mieć taki swój sprawdzony kantor. Ja pieniądze najchętniej wymieniam w kantorze w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej https://www.lombardkrakow.com/kantor. Ogólnie maja tam najlepsze kursy walut, wymieniałam tam i mniejszą i większa kwotę, za każdym razem nie byłam na tym stratna. To rzetelne miejsce, są w pełni profesjonalni. Serdecznie ich polecam, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
móranowski

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: móranowski »

Po zapoznaniu z ofertą kantoru Tukan https://kantortukan.pl/# udało mi się sprzedać walutę po rozsądnym kursie. Żaden nie dawał mi tak atrakcyjnego przeliczenia a przede wszystkim gwarancji, Szybka wypłata PLNow, ktora przy mojej aktualnej sytuacji finansowej byla koniecznoscia.
Ąpedytorr

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Ąpedytorr »

Mam swój sprawdzony kantor stacjonarny i na razie nie interesuje mnie zmiana miejsca, w którym wymieniam pieniądze. Zawsze chodzę do Kantoru "Alex" w Warszawie przy placu Grzybowskim: http://kantoralex.pl/oferta/ - odpowiada mi w nim wszystko: szybka i bezpieczna wymiana pieniędzy, bardzo korzystne kursy, duży wybór walut. Polecam każdemu się tam wybrać, bo jestem pewien, że Wam też ten kantor przypadnie do gustu.
janosaa89

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: janosaa89 »

Przesyłając pieniądze zza granicy, trzeba wiedzieć ogólnie, jak to wszystko wygląda i jakie są możliwości, jeśli chodzi na przykład o to., jak wyglądają sesje międzybankowe. I ja tu https://www.easysend.pl/blog/kurs-miedzybankowy-co-to-jest/ mam na ten temat sporo informacji, które Wam przekazuję. Mam nadzieję, że to Wam pomoże sobie z tym poradzić.
ODPOWIEDZ