Sprawdzony kantor

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
beatka.l
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:35

Sprawdzony kantor

Post autor: beatka.l »

Z jakich kantorów korzystacie? Bardziej interesuje Was stacjonarna opcja czy online? Ja korzystam z tego i tego tutaj http://kantor.kolobrzeg.pl/ .
Ludzie bogaci słuchają rad ludzi jeszcze bogatszych. Ludzie biedni słuchają rad swoich przyjaciół, którzy są równie spłukani.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: figaro »

Kantor EURO II www.chrzanow-kantor.pl zawsze zamienia nam pieniądze po dobrym kursie. Często wyjeżdzam, dlatego często korzystam z ich usług. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: placzmalyplacz »

Kantory stacjonarne to już przeżytek nie dają one takiej wygody jak kantory online, sprawdzony kantor online to wg. mnie Waluteo - można liczyć tam na naprawdę profesjonalną obsługą i zawsze aktualne kursy walut. Warto sprawdzić również spread który w Waluteo jest jednym z najniższych.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Lawanna »

A ja polecam sprawdzony portal do sprawdzania aktualnych kursów. Tutaj https://comparic.pl/kurs-liry-tureckiej ... -comparic/ znajdziecie kursy walut na przestrzeni czasu. Idealne strona dla ludzi, którzy inwestują w obce waluty. Wiem, bo mój znajomy zarabia w taki sposób i korzysta właśnie z tej sprawdzonej strony.

nsk sklep
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Liwka »

Kiedy wyjeżdżałam pod koniec zeszłego roku na dłuższą wyprawę, zastanawiałam się gdzie lepiej wymienić walutę w banku czy kantorze bo szczerze nie miałam pojęcia, jak to konkretnie wygląda i jak się to odbywa. Ale na szczęście znalazłam informacje, które mi wszystko rozjaśniły.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Rezig »

W mojej opinii warto zwrócić uwagę również na kantor walutowy alior opinie ponieważ korzystam także z ich banku i nie mogę jak na razie powiedzieć złego słowa. Transakcje zawsze są w pełni bezpieczne, jednocześnie można liczyć na wsparcie obsługi klienta i jednocześnie bardzo dobre kursy, także zarówno od strony finansów indywidualnych, czy również firmowych myślę, że to całkiem niezły kierunek.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 134
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:07

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Tomasz96 »

Pytanie tylko, czy wiecie, jak najlepiej podejść do tego tematu? Pamiętajcie, że w pierwszej kolejności powinniście zdobyć odpowiednie informacje. W https://www.bankier.pl/smart/spread-co- ... o-obliczyc macie dokładnie przedstawione, jak liczyć spread walutowy. To ważna rzecz.
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: aniela55 »

Dobrze jest właśnie mieć taki swój sprawdzony kantor. Ja pieniądze najchętniej wymieniam w kantorze w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej https://www.lombardkrakow.com/kantor. Ogólnie maja tam najlepsze kursy walut, wymieniałam tam i mniejszą i większa kwotę, za każdym razem nie byłam na tym stratna. To rzetelne miejsce, są w pełni profesjonalni. Serdecznie ich polecam, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
móranowski

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: móranowski »

Po zapoznaniu z ofertą kantoru Tukan https://kantortukan.pl/# udało mi się sprzedać walutę po rozsądnym kursie. Żaden nie dawał mi tak atrakcyjnego przeliczenia a przede wszystkim gwarancji, Szybka wypłata PLNow, ktora przy mojej aktualnej sytuacji finansowej byla koniecznoscia.
Ąpedytorr

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Ąpedytorr »

Mam swój sprawdzony kantor stacjonarny i na razie nie interesuje mnie zmiana miejsca, w którym wymieniam pieniądze. Zawsze chodzę do Kantoru "Alex" w Warszawie przy placu Grzybowskim: http://kantoralex.pl/oferta/ - odpowiada mi w nim wszystko: szybka i bezpieczna wymiana pieniędzy, bardzo korzystne kursy, duży wybór walut. Polecam każdemu się tam wybrać, bo jestem pewien, że Wam też ten kantor przypadnie do gustu.
janosaa89

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: janosaa89 »

Przesyłając pieniądze zza granicy, trzeba wiedzieć ogólnie, jak to wszystko wygląda i jakie są możliwości, jeśli chodzi na przykład o to., jak wyglądają sesje międzybankowe. I ja tu https://www.easysend.pl/blog/kurs-miedzybankowy-co-to-jest/ mam na ten temat sporo informacji, które Wam przekazuję. Mam nadzieję, że to Wam pomoże sobie z tym poradzić.
Mikołaj

Re: Sprawdzony kantor

Post autor: Mikołaj »

Każdy z nas będzie miał trochę inną definicję idealnego kantoru. W dzisiejszych czasach staramy się korzystać z możliwości jakie daje nam rozwój technologii. Co za tym idzie chętnie wybierane są kantory online jakie są wygodne w użyciu. Wszystko możemy załatwić bez wychodzenia z domu w parę minut. Natomiast niesie to ze sobą pewne ryzyko bo nigdy nie jesteśmy pewni co do rzetelności oraz uczciwości właściciela. Dlatego też nadal dużą popularnością cieszą się kantory stacjonarne ponieważ są w pełni bezpieczne, a wymienione pieniądze dostajemy od razu do ręki. Warto zorientować się jakie miejsca w naszej okolicy są godne uwagi, a zrobimy to za pomocą takich porównywarek jak - https://kantroom.pl/ gdzie jest dostępna największa baza.
ODPOWIEDZ