Studiowanie w Warszawie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
koleś

Studiowanie w Warszawie

Post autor: koleś »

Właśnie sie zastanawiam nad tym, jakie kierunki są przyszłościowe. Chcę studiować w Warszawie i interesuje mnie psychologia sportu studia w tym kierunku mogłabym porobić nawet. Jeśli tylko powiecie mi, że to ma sens, że to ma przyszłość. Ja nie mam obeznania w świecie, dlatego dobrze będzie się o tym więcej dowiedzieć od Was.
Wuśka

Re: Studiowanie w Warszawie

Post autor: Wuśka »

moim zdaniem wszelkiego rodzaju kierunki medyczne są bardzo przyszłościowe :) ja sama jestem na fizjoterapii i tez uczę się w Warszawie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej https://mum.edu.pl/. Polecam bo poziom jest bardzo wysoki a zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób. Podoba mi się też, ze jest bardzo dużo zajęć praktycznych.
oluś9334

Re: Studiowanie w Warszawie

Post autor: oluś9334 »

No ja przyznaję się, że wybrałam dość popularny kierunek studiów, a konkretnie finanse i rachunkowość na uczelni https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse- ... c,wk5.html Jestem zadowolona, kierunek mi odpowiada i jak najbardziej wiążę z tym swoją przyszłość. Śmiało mogę powiedzieć, że już jako dziecko interesował mnie temat rachunkowości i lubiłam bardzo matematykę.
saruś03033

Re: Studiowanie w Warszawie

Post autor: saruś03033 »

No wszyscy teraz studiują online, no ale ja osobiście przyznam, że mimo wszystko jest to dobre rozwiązanie i warto z niego korzystać. Studia online występują na każdej uczelni, nawet na https://ult.edu.pl/studia-online/ . Jeśli wybieracie się na studia to koniecznie sprawdźcie sobie, jakie programy i systemy są używane oraz jaka jest oferta edukacyjna.
aśka4322

Re: Studiowanie w Warszawie

Post autor: aśka4322 »

Dokładnie - każdy ma prawo studiować tam, gdzie mu się podoba, ale też możemy o tym rozmawiać, bez specjalnego oceniania i to moim zdaniem jest piękne. Mi osobiście podobają się takie http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... krajobrazu studia. Od zawsze byłam osobą, która w tym kierunku czuła pociąg i myślę, że to będzie dobry wybór dla mnie.
Haliśka6565

Re: Studiowanie w Warszawie

Post autor: Haliśka6565 »

Skoro chcesz studiować w Warszawie to pewnie, decyduj się na to, co najbardziej Cię interesuje. Ja od początku wiedziałam, że chcę iść na pielęgniarstwo i choć początkowo też zakładałam raczej jakieś wielkie miasto, finalnie wybrałam Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie. Przekonał mnie ich innowacyjny projekt, czyli Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych, nastawione stricte na lepsze szkolenie studentów pielęgniarstwa. Cały pomysł polega na udostępnieniu studentom sal symulacji, w których mogą przygotowywać się do konkretnych sytuacji, nieodłącznie związanych z zawodem: https://www.centrumsymulacjimedycznych. ... -wiernosci Sama miałam okazję z tego korzystać i jestem absolutnie zachwycona - nic tak dobrze nie przygotowuje do pracy w zawodzie, jak nauka w zbliżonych warunkach. Polecam, jeśli koś planuje wybrać ten kierunek studiów - Kutno Wam się spodoba. :)

kurtki bejsbolówki dziecięce
ODPOWIEDZ