Systemy crm

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Systemy crm

Post autor: Arya »

Wdrożenie systemu CRM daje firmie wiele korzyści. System ten służy przede wszystkim do usprawnienia zarządzania wszelkich relacji z klientem - https://bs4.pl/ . Dzięki niemu handlowcy mogą w jednym miejscu na bieżąco aktualizować wszelkie informacje o klientach, czy kontrahentach. Takie rozwiązanie wpływa przede wszystkim na koordynowanie różnych działań marketingowych.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Systemy crm

Post autor: waza »

A skoro już o systemach w firmach mowa, to czy ktoś z was korzysta może w firmie z nowoczesnych systemów informatycznych oferowanych przez firmę Primesoft? Czytałam sobie o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i pomyślałam, że mogłoby to być całkiem niezłe rozwiązanie dla naszej firmy. A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Syrenka
Posty: 25
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:10

Re: Systemy crm

Post autor: Syrenka »

Sporo ostatnio czytałam o usprawnianiu systemów w firmach i ułatwianiu pracy . Wtedy też dowiedziałam się o systemie crm i sprawdzałam takie oferty https://bs4.pl/ . Nie miałam pojęcia, że jest system, który mógłby aż tak usprawnić działanie całej firmy. Dzięki temu wszystko jest banalnie proste.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:43

Re: Systemy crm

Post autor: myszka »

Przy rozwoju biznesu system crm jest konieczny. My właśnie tego doświadczyliśmy, gdy klientów zrobiło się dość dużo. Szukaliśmy odpowiedniego systemu, ale okazało się, że to wcale nie jest takie proste zadanie. Gotowe programy do kupienia miały sporo funkcji, które były nad zbędne, a za które trzeba było zapłacić. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie crm od podstaw przez firmę https://innovationsoftware.pl/. Mamy własny system idealnie dopasowany do naszych wymagań.
Awatar użytkownika
olo1
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:47

Re: Systemy crm

Post autor: olo1 »

Na temat różnych systemów CRM można sobie poczytać tutaj https://programy.do/ranking/system-crm/ . Jest tam wiele praktycznych informacji, porównań, opinii i przede wszystkim są podane tam ceny. Myślę, że taka wiedza okaże się niezwykle przydatna i pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Trzeba wybrać niedrogie, ale praktyczne rozwiązanie, które spełni nasze potrzeby.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Systemy crm

Post autor: Lusia »

Warto inwestować w takie nowoczesne i skuteczne rozwiazania technologiczne. Jesli prowadzicie biznes o profilu przemysłowym to z pewnością zainteresuje Was oferta firmy Salwis http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ a mianowicie system informatyczny SCADA. Dzięki niemu od początku do końca mamy pod kontrolą każdy etap produkcji a także właściwie gromadzimy i archiwizujemy dane. Są to jednak kilka z wielu zalet jakie posiada właśnie ten system.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Systemy crm

Post autor: modny »

Faktycznie dziś na rynku funkcjonuje bardzo dużo różnych systemów CRM i z pewnością początkujący użytkownik nie będzie wiedział co ma wybrać. Ja już od pewnego czasu używam system CRM https://systemycrmdlafirm.pl/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto właśnie tego rozwiązania używać.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Systemy crm

Post autor: monka »

Wiele firm opiera swoje działanie na automatyzacji. Takie rozwiązanie usprawnia pracę i generuje większe zyski. Do zautomatyzowania działań często wykorzystywane sa rozmaite aplikacje i systemy. Co jakiś czas warto wykonać testy wydajności oraz bezpieczeństwa tych aplikacji .Tego typu testy oferuje firma https://rst.software/pl/oferta/automaty ... -i-uipath/ . Na ich stronie znajdziecie pełną ofertę.
Baśka

Re: Systemy crm

Post autor: Baśka »

Same systemy CRM są jak najbardziej fajnym rozwiązaniem i ja jestem przekonana, że gdy mamy możliwość to jak najbardziej warto jest go mieć. U mnie w firmie korzystamy z systemu CRM od https://www.connecto.pl/system-crm/ i jak najbardziej jest to znakomite rozwiązanie.
ODPOWIEDZ