Szkoła Rodzenia w Łodzi

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Szkoła Rodzenia w Łodzi

Post autor: Marels »

Jeśli spodziewacie się dziecka, to warto odpowiednio się do tego przygotować i nie popełniać wielu błędów. W mojej opinii jeśli chodzi o Łódź, a mówię to z własnego doświadczenia jest http://centrum-mam.pl/ gdzie będziecie mieli dostęp do świetnych i stale szkolonych specjalistów pediatrów, pielęgniarek, lekarzy itd. Do tego szkolenia z laktacji i zawsze dostęp do specjalistów w razie dodatkowych pytań, czy komplikacji. Myślę, że się nie zawiedziecie ;)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkoła Rodzenia w Łodzi

Post autor: waza »

Przygotowanie do porodu to bardzo istotna kwestia, podobnie zresztą, jak przygotowanie do ciąży. Warto dowiedzieć się jak to wszystko przebiega. Na przykład na stronie https://www.mustela.pl/mustela-blog/2-t ... darz-ciazy znajdziecie sporo ciekawych informacji na temat drugiego tygodnia ciąży. Polecam się z nimi zapoznać.
ulaś

Re: Szkoła Rodzenia w Łodzi

Post autor: ulaś »

A co sądzicie o bankowaniu krwi pępowinowej? Któraś z mam podjęła taką decyzję?
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Szkoła Rodzenia w Łodzi

Post autor: mado »

ulaś pisze: ↑07 paź 2020, 12:07 A co sądzicie o bankowaniu krwi pępowinowej? Któraś z mam podjęła taką decyzję?
Przede wszystkim dobrze jest mieć wiedzę na ten temat. Poznać korzyści jakie może dać taka pozyskana w czasie porodu krew. Ja dużo na stronie Diagnostyka Bank Komórek się dowiedziałam. Nie tylko o samej ofercie, ale też jak się to wszystko odbywa, jak podpisać umowę, jakie są poszczególne etapy, czy to jest bezpieczne i przede wszystkim jak bardzo potem komórki macierzyste mogą pomóc w leczeniu. Moja decyzja mogła być tylko jedna, ja się zdecydowałam.
ODPOWIEDZ