Tani i solidny kurier

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
seven_sins
Posty: 84
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:18

Tani i solidny kurier

Post autor: seven_sins »

W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego. I jak wygląda sprawa z brokerami kurierskimi, czy trzeba z nimi jakąś umowę podpisywać by nadać za ich pośrednictwem przesyłkę?

wąż przegubowy
Bartłomiej

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: Bartłomiej »

Jak często korzystacie z oferty sklepów internetowych? Moim zdaniem w dzisiejszych czasach coraz częściej korzysta się z usług kuriera, głownie dzięki wzrastaniu liczby sklepów internetowych. Polecam Wam stronę https://www.globewings.net/pl/jak-nadaw ... owych.html , na której znajdziecie kilka porad w temacie.
Awatar użytkownika
haniula
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:10

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: haniula »

seven_sins pisze: ↑19 paź 2021, 21:30 W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego. I jak wygląda sprawa z brokerami kurierskimi, czy trzeba z nimi jakąś umowę podpisywać by nadać za ich pośrednictwem przesyłkę?
Żeby dowiedzieć się gdzie najbardziej się opłaca nadać paczkę najlepiej zrobić porównanie kurierów. To krok pierwszy, następnie trzeba nadać tę przesyłkę i jak to zrobić znajdziecie odpowiedź w tym poradniku https://www.znajdzkuriera.pl/
ODPOWIEDZ