współpraca

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
struś

współpraca

Post autor: struś »

Uzdatnianie wody, czy ktoś korzystał w tym temacie z pomocy tej firmy: https://scieki-woda.pl/ ? Jakie wrażenia ze współpracy? Możecie polecić tę firmę?
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: współpraca

Post autor: maia »

Nie, akurat z ich usług nie korzystaliśmy, natomiast nawiązaliśmy współprace z firmą aqua-concept Polska. Dzięki ich produktom wodę idealnie oczyszczamy mechanicznie, ale też i chemicznie. To rzetelni ludzie, posiadają korzystna ofertę, świetnej jakości środki, a do tego dobre ceny. Chemiczne uzdatnianie wody, o którym wspomniałam: https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda-przemyslowa/ sprawia, że nie mamy żadnego problemu z rdzą, kamieniem, czy mikroorganizmami, polecam.

cena ocieplenia dachu wełną mineralną
mańek

Re: współpraca

Post autor: mańek »

Jak profesjonalne uzdatnianie wody, to tylko Klarsan :-) Profesjonaliści w tym fachu
uzdatniali mi mega zanieczyszczoną wodę ze studni, nie dawałem jej szans
Teraz woda kryształ, pijemy ją prosto z kranu
Ronałd

Re: współpraca

Post autor: Ronałd »

Również mogę polecić usługi firmy Klarsan :-) Profesjonalnie wykonana analiza wody, następnie testy obciążeniowe na wodzie, dobór systemu, montaż i gwarancja czystej wody...
Jeśli ktoś szuka firmy, która kompletnie się zajmie uzdatnieniem wody od A do Z, to zdecydowanie polecam. Widać, że znają się na rzeczy nie są na rynku od wielu lat ;) https://www.klarsan.pl/
Ełgdardt

Re: współpraca

Post autor: Ełgdardt »

W temacie badania i uzdatniania wody mogę polecić kontakt z firmą ESC Global z siedzibą w miejscowości Dołuje: https://escglobal.pl/badania/laboratori ... i-surowej/ Są specjalistami w kwestii analizy wody i określania jej składu, a do tego mają do dyspozycji nowoczesne i precyzyjne sprzęty laboratoryjne. Zachęcam do zorientowania się w ich ofercie, bo bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy i skupiają się na każdym zadaniu, więc wato im zaufać w kwestii tak ważnej jak jakość wody.
ODPOWIEDZ