Zabezpieczenia na parkingu

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dyzma_96
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 6:56

Zabezpieczenia na parkingu

Post autor: Dyzma_96 »

Jakie zabezpieczenia na parkingach uważacie za nieodłączny element? Według mnie tradycyjne szlabany parkingowe sprawdzają się najlepiej, chociaż nie wahałbym się przed przetestowaniem jakiejś nowoczesnej technologii typu intuicyjny system parkingowy. Wy z takich rzeczy korzystacie?
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Zabezpieczenia na parkingu

Post autor: show »

Dyzma_96 pisze: ↑10 mar 2021, 0:32 Jakie zabezpieczenia na parkingach uważacie za nieodłączny element? Według mnie tradycyjne
sprawdzają się najlepiej, chociaż nie wahałbym się przed przetestowaniem jakiejś nowoczesnej technologii typu intuicyjny system parkingowy. Wy z takich rzeczy korzystacie?
Możesz kupić dla siebie blokadę na kierownicę.
Ewelina29

Re: Zabezpieczenia na parkingu

Post autor: Ewelina29 »

System parkingowy to świetna opcja zarówno dla dużych komercyjnych parkingów, jak i dla małych firmowych. Przede wszystkim każdy z nas oczekuje czego innego, dlatego firma taab jest świetnym wyborem. Można z nimi dogadać i uwzględnić wszystkie szczegóły. Bardzo chętnie posłuchają czego oczekujemy i wybiorą dla nas najlepsze rozwiązanie. Zajmują się kompleksowym wyposażeniem parkingów w zakresie kontroli wjazdów, czy automatycznego poboru opłat. Oferują też kamery, jeżeli zależy Wam na najwyższym stopniu bezpieczeństwa można o nich pomyśleć :) Zresztą najlepiej skontaktujcie się z nimi ;)
ODPOWIEDZ