zmywarka do restauracji

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
budyń

zmywarka do restauracji

Post autor: budyń »

Czego szukam zmywarki do naszej małej gastronomii (mamy małą knajpkę), w związku z tym, że chodzi średnio 2 razy dziennie ma być pojemna i bardzo oszczędna, nie musi być super cicha, przede wszystkim ma być solidna, wytrzymała, nie chce mi się już bawić w serwisowanie etc. nie mam na to czasu a każdy dzień bez zmywarki to gehenna. Doradźcie coś nam proszę , pilenie!!!!
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: zmywarka do restauracji

Post autor: show »

budyń pisze: ↑20 cze 2021, 11:56 Czego szukam zmywarki do naszej małej gastronomii (mamy małą knajpkę), w związku z tym, że chodzi średnio 2 razy dziennie ma być pojemna i bardzo oszczędna, nie musi być super cicha, przede wszystkim ma być solidna, wytrzymała, nie chce mi się już bawić w serwisowanie etc. nie mam na to czasu a każdy dzień bez zmywarki to gehenna. Doradźcie coś nam proszę , pilenie!!!!
W centrum handlowym marki powinien być jakiś sklep z AGD https://domoteka.pl/ Możesz tam sprawdzić, jeśli jesteś z Warszawy.
hiczungł

Re: zmywarka do restauracji

Post autor: hiczungł »

Pod taką zmywarkę należy zamówić specjalistyczne produkty, dzięki którym mycie okaże się znacznie prostsze i bardziej skuteczne. My specjalnie w tym celu zaczęliśmy stosować rozwiązania znane z oferty www.euro-drogeria.pl i całkowicie nam przypasowały. Jakość gra tu pierwszą rolę, gdyż całkowicie zwalcza zbędny brud!
mąka

Re: zmywarka do restauracji

Post autor: mąka »

Budyń, na pewno kojarzysz markę https://www.winterhalter.com/pl-pl/ i jeśli chodzi o zmywarki, to na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał, a brał ten sprzęt. Lider na rynku, mają wyrobioną pozycję jeśli chodzi o jakość. Zmywarki warte każdej złotówki. Inwestycja na lata.
ODPOWIEDZ