Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Kotwicbęr32

Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Post autor: Kotwicbęr32 »

Używacie maseczki do pielęgnacji twarzy https://kontigo.com.pl/azjatyckie/twarz/maski.html? Korzystam z różnych i rozważam zakup koreańskich maseczek pielęgnacyjnych. Warto?
Gieńka

Re: Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Post autor: Gieńka »

Dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji to podstawa ładnej i zdrowej cery. Do tego również warto zwrócić uwagę na kremy koloryzujące - https://www.cocolita.pl/kremy-koloryzujace Taki krem również powinien być dopasowany do rodzaju i potrzeb skóry. Dzięki temu nie będzie dochodziło do jej przesuszania ani zapychania porów.
MąkaMonika10

Re: Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Post autor: MąkaMonika10 »

Azjatyckie maseczki na twarzto jeden z najbardziej podstawowych produktów do codziennej pielęgnacji twarzy. Są super! :twisted:
mośka

Re: Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Post autor: mośka »

Ja ostatnio bardziej dbam o pielęgnację twarzy i też polubiłam maseczki. Jak mam być szczera, to myślę też o zakupie takiej szczotki: https://www.permanent24.pl/pl/p/Szczotk ... zy-3w1/251 Czy ktoś z was ma, używa i jest w stanie wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat?
wiśnia

Re: Azjatyckie maseczki do pielęgnacji

Post autor: wiśnia »

W sumie to nie znam takich... ale sama uzywam naturalnych kosmetykow z bielendy i ona ma fajne maseczki np nawilzajaco kojaca z mango jasminem i sliwka kakadu czy detoksykujaco matujaca z wodą kokosowa, zielona herbata i trawa cytrynowa, to seria Eco Nature jak dobrze pamietam
ODPOWIEDZ