Dobre biuro tłumaczeń

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Arya »

Gdy ja niedawno potrzebowałam usług z dobrego biura tłumaczeń, to wpisałam sobie w google biuro tłumaczeń angielski wrocław i od razu trafiłam na naprawdę konkretnych ludzi. Wydaje mi sie, że w ten sposób trafisz najlepiej.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: figaro »

Gdy pojawia się potrzeba pilnych tłumaczeń, zarówno dokumentów jak i tekstów ogólnych to zgłaszamy się do https://www.unia-rzw.com.pl/ . Tłumaczenie realizują sprawnie i na czas - czyli zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Właśnie takiego efektu było nam trzeba!
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 38
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:15

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: bretta »

Wydaje mi się, że najlepiej skorzystać z usługi biura tłumaczeń, które ktoś zaufany ci poleca. Takim sposobem ja skorzystałam z usług firmy TEXT w Gdańsku (koleżanka mi ich poleciła) https://www.text.com.pl/biuro-tlumaczen. Oni tłumaczą zwykłe teksty, ale też przysięgłe (a ja miałam i takie i takie). Są terminowi, mają korzystne ceny, ich tłumaczenia są na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
erica
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:29

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: erica »

Mi jedynie znane jest biuro tłumaczeń berligo.com . Wiele moich znajomych korzystało, albo wspominało też o tej firmie. Dlatego wydaje mi się, że skoro ich tłumaczenia robią taką furorę warto się do nich zgłosić. Ponoć nie ma języka, którego by nie znali. Przyjmują teksty zwykłe, specjalistyczne, przysięgłe do tłumaczenia.
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: kasikaa »

Jest naprawdę wiele dobrych biur tłumaczeń, jeżeli nie chcesz jednak trafić na amatorów to polecam korzystać z najlepiej ocenianych miejsc jak np https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne znajdziesz tutaj profesjonalne doradztwo oraz tłumaczy najwyższego szczebla. Na pewno nie będziesz zawiedziona tym biurem.
Awatar użytkownika
dana
Posty: 12
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:15

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: dana »

Warto w necie oferty kilku takich biur sobie przejrzeć i dopiero wybierać.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: mado »

Dla mnie dobre biuro tłumaczeń to biuro profesjonalne, z indywidualnym podejściem do klienta, charakteryzujące się wysokim poziomem usług. Dobrze, gdyby też było z odpowiednim doświadczeniem tak jak https://supertlumacz.pl/ . Na nich można polegać. Do swoich zadań podchodzą bardzo rzetelnie, ich tłumaczenia są precyzyjne i dokładne. Ważne, że można im powierzyć tłumaczenia różnego rodzaju, że tak powiem z różnych dziedzin gdzie często mamy do czynienia z typowo fachowym słownictwem. Warto po prostu polegać na profesjonalistach.
Awatar użytkownika
olo1
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:47

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: olo1 »

Wiele zależy od tego, co konkretnie potrzebujemy. Jeśli szukacie tłumaczeń ustnych, to na pewno tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć. Oferują również tłumaczenia pisemne. Ich oferta jest kompleksowa. Myślę, że warto korzystać z profesjonalnego i przede wszystkim sprawdzonego biura.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Arnie »

Dobre biuro tłumaczeń to nie tylko profesjonalni tłumacze, ja znalazłam również opcję taką jak korektor interpunkcji. Super jest to, że robią takie rzeczy bardzo szybko, niemalże od razu zlecenie jest przyjmowane. W sumie dla kogoś kto bardzo dobrze zna język obcy to powinna być bułka z masłem.
ODPOWIEDZ