Hormony i ich wpływ na włosy

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Hormony i ich wpływ na włosy

Post autor: Leokadia »

Czego należy się spodziewać?
Czy faktycznie hormony mogą korzystnie albo niekorzystnie wpływać na włosy?
Tutaj https://drturowski.pl/pl/blog/wplyw-hormonow-na-wlosy/ widziałam coś takiego.
Jest tam ciekawy artykuł związany właśnie z tym problemem.
Czy tu pomoże trycholog czy raczej endokrynolog?
Czy może jeden i drugi specjalista?
Zośka

Re: Hormony i ich wpływ na włosy

Post autor: Zośka »

Ja mam problemu z tarczycą i muszę być pod kontrolą endokrynologa i od jakiegoś czasu chodzę do nowego endokrynologa w tym gabinecie http://www.larmed.pl/oferta/endokrynologia. W tym gabinecie można zrobić usg a nawet biopsję tarczycy jeżeli są jakieś guzki, które trzeba zbadać pod kontem takiego wymazu.
Awatar użytkownika
lorna
Posty: 121
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:48

Re: Hormony i ich wpływ na włosy

Post autor: lorna »

Mi pomógł endokrynolog. Dzięki dobrze dobranym lekom nie tylko mam mocniejsze włosy, ale też jestem mniej ospała i zmęczona, mam więcej energii, także bardzo się cieszę. W Siemianowicach Śląskich bardzo dobra doktor do której chodzę to dr Małgorzata Mielecka-Kincel przyjmująca w Euro-Klinice na Wyspiańskiego https://www.euro-klinika.pl/uslugi/endokrynologia Zdecydowanie mogę wam ją doradzić.
aśka5433

Re: Hormony i ich wpływ na włosy

Post autor: aśka5433 »

No to kłania się tutaj pomoc lekarza, specjalisty, więc ja polecam taką wizytę, w takim miejscu, jak poradnia endokrynologiczna w Świętochłowicach . Śmiało skorzystajcie, sprawdzajcie i nie lekceważcie swoich problemów z hormonami, bo mogą prowadzić one do nieprzyjemnych konsekwencji, więc warto się zabezpieczyć i zbadać.
ODPOWIEDZ