Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Łania

Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Łania »

Mam gabinet kosmetyczny i za jakiś czas, chciałabym rozszerzyć działalność o lifting twarzy. Szukam do tego celu urządzenia, które będzie zaawansowane oraz multifunkcyjne tz, do liftingu twarzy, redukcji zmarszczek oraz blizn. Bardzo dziękuje, za każdą odpowiedz.
Bośka

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Bośka »

Zdecydowanie polecam Ci zakup urządzenia Qtera RF. Jest to najskuteczniejsza i sprawdzona technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Zabiegi Qtera Rf usuwają zmarszczki, poprawiają owal twarzy i redukują rozstępy. Posiada czytelny oraz duży monitor 10,4 cala LCD, który znacznie ułatwia prace.
Żaklin

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Żaklin »

Czy chodzi Ci o to urządzenie, https://ifapro.pl/qtera-rf/ ? Jeśli tak, to szczerze jego parametry są naprawdę dobre. Pracowałam już na dwóch urządzeniach do liftingu twarzy i zdecydowanie, patrząc przynajmniej na parametry, qtera przebija je bez problemu :)
Łucja99

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Łucja99 »

Słyszałam już kiedyś o tym urządzeniu i to w samych superlatywach. Wiem, że w gabinecie gdzie chodzę na rzęsy, mają qtera. Klientki wychodzą bardzo zadowolone, więc musi być to naprawdę dobre urządzenie. Przy następnej wizycie w gabinecie zapytam pracownice o więcej szczegółów i wam napisze ;)
Syśia

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Syśia »

Czy sprzęt zamawialiście przez tę stronę https://ifapro.pl/qtera-rf/? Spodobało mi się to urządzenie, widać, że ma potencjał. Chciałabym je kupić do swojego gabinetu i w ten sposób poszerzyć swoje usługi o lifting twarzy. Na pewno taka usługa przyciągnęłaby nowe klientki.
Elżbieta

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Elżbieta »

Może na początku spróbuj medycyny chińskiej? Konkretnie chodzi mi tutaj o akupunkturę kosmetologiczna, którą oferuje ten gabinet - https://www.energiazycia.net.pl/. Akupunktura ma za zadanie, między innymi: zmniejszyć napięcie mięśni mimicznych twarzy, przywrócić właściwe krążenie krwi i limfy, likwidację zmarszczek poprzez lifting twarzy.
ODPOWIEDZ