Kosmetyczka w Warszawie

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
helga-77
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 5:51

Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: helga-77 »

Dziewczyny, gdzie chodzicie do kosmetyczki w Warszawie? Podobno warto wybrać się do salonu piękności Beauty Secret. Wiecie coś więcej na jego temat? Chętnie poczytam, jakie macie wrażenia z zabiegów.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 3:52

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: Dorota »

Beauty Secret to mój ulubiony salon kosmetyczny w Warszawie. Przede wszystkim dlatego, że niestraszny im nawet najbardziej wymagający klient, bo obsługa zawsze stanie na wysokości zadania. Mają też świetne ceny i sporo zabiegów do wyboru:)
Wełninka

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: Wełninka »

Ja jestem częstym bywalcem w https://nicespa.com.pl/ maja tam bogata ofertę zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo można wybrać się na masaż, który rewelacyjnie wpływa na nasze samopoczucie i wygląd. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty.
Dywał75

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: Dywał75 »

Czy w takim salonie kosmetycznym stosują naturalną pielęgnację twarzy? Bo kupuję od jakiegoś czasu naturalne kosmetyki tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/twarz/ ... warzy.html i chciałabym zostać przy takich lub podobnych. Jest to korzystniejsze dla mojej skóry i przede wszystkim naszego środowiska.
daóx

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: daóx »

Mi to raczej masaż mi jest potrzebny. Boli mnie mięsień czworoboczny ćwiczenia nie pomagają mi wcale . I nie wiem, jak to mam zrobić, żeby jednak sobie z tym poradzić. Ogólnie każdy mówi mi, że można od masajki na masaże się wybrać, ale nie wiem. Czy Waszym zdaniem to może się okazać skuteczne?
mała02

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: mała02 »

Zawsze takie profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich są dużo bardziej skuteczne. Jest też w czym wybierać. Przynajmniej jak sprawdzałam ofertę salonu Bellinic w Warszawie to tak właśnie jest. Różne zabiegi pielęgnacyjne na twarz, na ciało, wykonywana jest również depilacja laserowa. Przed każdą usługą odbywa się konsultacja, a zabieg dobrany odpowiednio i indywidualnie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: monka »

Często chodzicie na zabiegi do kosmetyczki? Jakie sobie robicie najczęściej? Możemy poprawić swój wygląd takimi zabiegami chociażby na twarz. Oczyszczanie u kosmetyczki czy inne zabiegi na pewno pomogą. Dobry salon kosmetyczny https://metamorfozabemowo.pl/ zaoferuje nam sporo zabiegów.
miśka

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: miśka »

Kosmetyczek nigdy za wiele dlatego myślałam nad tym by samemu coś takiego zorganizować. Oczywiście niezwykle ważne jest wyposażenie salonu kosmetycznego i to od czego chcecie zacząć, jakie zabiegi was interesują, w czym czujecie się najlepiej. mam nadzieję, że odważycie się na tyle by móc otworzyć własny salon, na własny rachunek, trzymam za was kciuki.
Beata Woś

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: Beata Woś »

helga-77 pisze: ↑01 sty 2021, 10:22 Dziewczyny, gdzie chodzicie do kosmetyczki w Warszawie? Podobno warto wybrać się do salonu piękności Beauty Secret. Wiecie coś więcej na jego temat? Chętnie poczytam, jakie macie wrażenia z zabiegów.
Świetne kosmetyczki są w mobilnym salonie urody Wellmetime.com, duża wiedza, bardzo dobrze wykonane zabiegi, moja cera znacznie się poprawiła dzięki ich zabiegom pielęgnacyjnym i podpowiedzią jak powinnam dbać o skórę twarzy.
norem

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: norem »

Aby utrzymać swój wygląd, kobiety mogą od czasu do czasu odwiedzić salon kosmetyczny. O Wellness Empire - kosmetyczka warszawa słyszałam wiele przychylnych opinii więc może warto poznać to miejsce i samodzielnie się przekonać
Danka

Re: Kosmetyczka w Warszawie

Post autor: Danka »

A znacie Hamak Spa? Planuję zacząć swoją przygodę z depilacją laserową i przeczytałam u nich na stronie dużo ciekawych informacji https://hamakspa.pl/depilacja-laserowa/. A w ogóle polecacie depilacje laserową? Nie mam problemów zdrowotnych ani skórnych, więc tutaj jestem na plusie, bo wiem, że niektóre problemy zdrowotne wykluczają taką depilację.
ODPOWIEDZ