lajki na insta

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Tomuś92321

lajki na insta

Post autor: Tomuś92321 »

Witam, słyszeliście o takiej usłudze jak kupowanie lajków na media społecznościowe np. na instagram? Widziałem, że na stronie https://fejmowo.pl/produkt/lajki-instagram/ że można kupować właśnie lajki. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Skorzystalibyście z niego?
Mąka

Re: lajki na insta

Post autor: Mąka »

Raczej jestem przeciwny tego, aby kupować takie rzeczy i na dobrą sprawę nasze kanały powinny rozwijać się naturalnie. Za to całkiem niedawno natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://www.patizonet.com/pl/biznes/ins ... ngowe.html i właśnie to w nim wyjaśniono czy te social media są również narzędziem marketingowym.
mońka944

Re: lajki na insta

Post autor: mońka944 »

Wiedzieliście, że polubienia na instagramie można sobie kupić? Jak się okazuje na stronie: https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ taka usługa jest całkiem niedroga. Po zapoznaniu się z tą ofertą bardzo kusi mnie skorzystanie z tej oferty, a Wy co o niej myślicie?
Ewita

Re: lajki na insta

Post autor: Ewita »

Mój obecny profil na instagramie jest moim drugim. Na pierwszym całkiem "uczciwie" przez 5 lat udało mi się zgromadzić 12 tys follow. Niestety nie wiem jak do tego doszło, ale ktoś włamał się na mój profil i musiałam zgłosić go do usunięcia. I zaczęłam od zera. Teraz follow przybywały dużo wolniej, niż kiedy robiłam to za pierwszym razem, tak samo like. Może to dlatego, że teraz jest dużo więcej profili i trudniej się wybić. Postanowiłam skorzystać z oferty https://www.socialmediabost.pl/ można tam kupić like i follow. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko ;)
kasahoo

Re: lajki na insta

Post autor: kasahoo »

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie widoczności swojego profilu na Instagramie, koniecznie wypróbuj http://lead-marketing.pl/. To narzędzie, które pomaga w osiągnięciu sukcesu bez dużej inwestycji czasu i pieniędzy.
ODPOWIEDZ