motocykl

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Maruś921241

motocykl

Post autor: Maruś921241 »

Cześć, nie możesz się zdecydować na motocykl? Warto rzucić okiem na https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html Znajdziecie salon z nowymi motocyklami. Co sądzicie o kupowaniu motocykli z takich miejsc?
Bąk

Re: motocykl

Post autor: Bąk »

Przeze mnie poszukiwany był ostatnio podnośnik motocyklowy i to na gwałt :D. Jeśli chodzi o mnie, to od zawsze i na zawsze :D, robię zakupy w tym sklepie internetowym: https://moto-tour.com.pl/pl/products/po ... 49464.html ponieważ jestem zawsze mega zadowolony z realizowanych zamówień. Wam również polecam, bo im ufam.
Brokuł

Re: motocykl

Post autor: Brokuł »

Będąc w temacie motocykli, chciałabym was zapytać, jakie waszym zdaniem powinny wyglądać dobre opony do motocykla? Macie jakieś swoje sprawdzone marki czy firmy ? Ja dopiero się uczę i ciężko mi podjąć ostateczną decyzję. Dajcie znać, jak wy sobie radzicie z tym tematem.
Kółko

Re: motocykl

Post autor: Kółko »

Jeżeli jesteście czynnymi użytkownikami jednośladów, to polecam wam z bliżej zainteresować się ofertą sklepu https://moto-tour.com.pl/pl/products/ap ... 15704.html Dostaniecie tam szereg profesjonalnych akcesoriów, które pozwolą wam odpowiednio przygotować się do rozpoczęcia sezonu.
goliś

Re: motocykl

Post autor: goliś »

A tutaj https://www.youtube.com/watch?v=EbWMSnHs9Ic mieliście już okazję sobie zerknąć? Jest tam ciekawy filmik. Dowiecie się tam między innymi jaką koszulę w kratę wybrać. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Myślę, że taka wiedza może się przydać.
ODPOWIEDZ