notesy

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Maciuś214141

notesy

Post autor: Maciuś214141 »

Witam, znacie sklep https://www.lediberg.com.pl/notesy/funk ... /w-linie-1 ? Z tego co widzę można kupić od nich bardzo fajne notesy. Zastanawiam się jednak jak jest z jakością. Może ktoś z Was kupował z tego sklepu i powie mi coś więcej na jego temat?
MonikaĆMA

Re: notesy

Post autor: MonikaĆMA »

Ja bardzo lubie kalendarze tzw planery i co roku zamawiam je dla siebie i dla moje rodziny. Najczęściej planery zamawiam z tej firmy https://tadaplanner.pl/personalizowane- ... -rok-2021/ bo odpowiadają mi najbardziej. Powiem wam, że jak już raz zamówimy planer od nich to żaden nie będzie już wam pasował.
Jowiśka

Re: notesy

Post autor: Jowiśka »

Maciuś214141 pisze: ↑10 mar 2021, 13:52 Witam, znacie sklep https://www.lediberg.com.pl/notesy/funk ... /w-linie-1 ? Z tego co widzę można kupić od nich bardzo fajne notesy. Zastanawiam się jednak jak jest z jakością. Może ktoś z Was kupował z tego sklepu i powie mi coś więcej na jego temat?
Jeśli chodzi o planner dzienny, ale też różne akcesoria m.in do szkoły to polecam sprawdzić https://fesswybitnie.com/product-catego ... do-szkoly/ gdzie znajdziecie akurat sporo propozycji z najmodniejszymi motywami jeśli chodzi o filmy, seriale, ale i gwiazdy m.in z ulubioną piosenkarką naszej córci Arany Grande :)
ODPOWIEDZ