nowe mieszkania

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Arekuś131133

nowe mieszkania

Post autor: Arekuś131133 »

Cześć, nie wiesz skąd kupić mieszkanie? Według mnie warto wejść np. na strone https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ i sprawdzić oferty dewelopera. Ma na sprzedaż naprawdę dużo ciekawych mieszkań. Co sądzicie o jego ofertach?
głowacka

Re: nowe mieszkania

Post autor: głowacka »

Moim zdaniem lepiej wybrać dewelopera który ma za sobą wiele zrealizowanych inwestycji i dziesiątki tysięcy wybudowanych mieszkań czyli takiego jak ATAL bo to bezpieczny zakup i pewność że wszystko odbędzie się planowo i bez jakichkolwiek problemów z jakością mieszkania
samaraŹ

Re: nowe mieszkania

Post autor: samaraŹ »

Absolutnie wybór zaufanego developera to podstawa - masa jest przypadków, gdzie ludzie kupują swoje wymarzone mieszkania, a finalnie ich nie widzą na oczy, bo firma developerska ma problemy. Dlatego ja się zdecydowałam na wybór firmy http://www.admadevelopment.pl/ - widziałam na ich stronie wszystkie realizowane projekty, dodatkowo poleciła mi ich najlepsza przyjaciółka, która juz w zeszłym toku kupiła od nich mieszkanie. Są w pełni godni zaufania, istnieją na rynku od 2016. Popatrzcie na ich stronę, tam znajdziecie pełną ofertę dotyczącą mieszkań w Rzeszowie.
szłap

Re: nowe mieszkania

Post autor: szłap »

Jeśli chodzi o mieszkanie od dewelopera z stolicy to rozważ zakup od tego https://slawbud.pl/ który ma nie tylko bardzo atrakcyjną cenę ale także świetną lokalizację. Dzięki temu dostaniesz wymarzoną nieruchomość która idealnie się nada jako inwestycja. Na pewno jest to dobry zakup w obecnych czasach
ODPOWIEDZ