odchudzanie

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Maruś90

odchudzanie

Post autor: Maruś90 »

Witam, ktoś z forumowiczów zna się na zrzucaniu zbędnych kilogramów? Zastanawiam się w jaki sposób skutecznie można zgubić pare kilogramów. Szukałem informacji na ten temat i trafiłem na artykuł https://dietetyk.edu.pl/skuteczna-utrata-wagi/ Znacie może podobne strony, na których można poczytać na temat odchudzania? Bardzo chciałbym znać więcej sposobów na utrate wagi. Odchudzaliście się kiedykolwiek? Może jest tutaj ktoś kto podzieli sie swoimi spostrzeżeniami?
Czereśnia

Re: odchudzanie

Post autor: Czereśnia »

Nie wiem czy większego wsparcia nie udzieli jednak bariatra szczególnie że w szpitalu medicover bariatrzy pracują indywidualnie z każdym pacjentem. Kontakt zaczyna się od pierwszej konsultacji a'la wywiadu środowiskowego. Następnie pacjent robi badania, z którymi wędruje do lekarza. Ten dopiero wtedy podejmuje kolejne kroki i tworzy dla pacjenta indywidualny program leczenia, który moze wygladac tak https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/
ODPOWIEDZ