odzież reklamowa

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Tomuś12

odzież reklamowa

Post autor: Tomuś12 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Nie wiem która firma wykona T-shirt z nadrukiem kraków. Może ktoś z Was poleci mi firmę, która zajmuje się takimi rzeczami? Czym sugerować się podczas wyboru tego typu firm? Korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
ołki

Re: odzież reklamowa

Post autor: ołki »

Zamierzam przeznaczyć część budżetu reklamowego na odzież z nadrukiem typu T-shirty, koszulki polo, czapeczki z daszkiem itp. ale nie wybrałem jeszcze konkretnego dostawcy. Wiem, że 26-28 maja 2021 w Nadarzynie mają się odbyć targi Remadays, a że to targi reklamy i poligrafii to pewnie będzie się wystawiało sporo firm oferujących taką odzież. Ceny też pewnie będą atrakcyjne, jak to na targach.

okrętowy
mrówka

Re: odzież reklamowa

Post autor: mrówka »

Jeżeli zastanawiacie się jakie zmiany marketingowe mogą przynieść wam korzyści, to przemyślcie temat odzieży firmowej z haftem. Wydaje mi się, że świetną ofertę z odzieżą haftowaną lub z nadrukiem, znajdziecie u firmy https://gqb.pl/ . Moim zdaniem firma ta posiada bardzo dobrą ofertę, z której warto skorzystać.
krótka

Re: odzież reklamowa

Post autor: krótka »

Taką odzież od dawna realizują dla nas https://www.studiosiedem.com.pl/kategor ... owa,2.html , przez co także i Wam zalecałbym się na tym skupić. Taka jakość w pełni robi wrażenie a moim wymogom sprostała całkowicie. Koniecznie się nad tym zastanówcie! Idealny wybór.
ODPOWIEDZ