pielęgnacja włosów

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Felicjana1987
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2023, 8:49

pielęgnacja włosów

Post autor: Felicjana1987 »

Hej forumowicze. Mam włosy cienkie i delikatne, które szybko się przetłuszczają, więc szukam produktów, które pomogą mi je utrzymać w dobrej kondycji. Próbowałam już wielu produktów do pielęgnacji włosów, ale żaden z nich nie działał tak, jakbym tego chciała.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z produktami do pielęgnacji włosów, które poleciłby mi? Chętnie usłyszę jakiekolwiek porady, które pomogą mi w utrzymaniu moich włosów w dobrej kondycji.
Dziękuję za wszelkie sugestie i porady!
kastra

Re: pielęgnacja włosów

Post autor: kastra »

Jeśli szukasz dobrego sposobu na pielęgnację włosów, Milk Shake to ciekawy temat, który warto wziąć pod uwagę. Jest to profesjonalna marka kosmetyków, która zapewnia odżywienie i ochronę włosów, jednocześnie nadając im zdrowy połysk. Moim zdaniem na stosowanie tej marki na pewno warto zwrócić uwagę, jeśli chce się osiągnąć pożądane efekty
kirka

Re: pielęgnacja włosów

Post autor: kirka »

Moja włosy uwielbiają linię My Life My Hair z Eveline :) Włosy po odżywkach z tej linii są miękkie, nawilżona i wyglądają jak tafla :) Możesz sobie z nich skomponować całą pielęgnację PEH :)
ODPOWIEDZ