Praca jako konsultantka

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
kaśka33

Praca jako konsultantka

Post autor: kaśka33 »

Chciałabym zapytać czy są tu jakieś konsultantki? firm kosmetycznych szczególnie. Chodzi o o to, że chciałabym zająć się taką pracą właśnie. Ale nie wiem do kogo się zgłosić, nie wiem też czy to trzeba coś zapłacić od razu? Nie wiem w sumie jak mi pójdzie i chyba wolałabym nie ponosić za wysokich kosztów na dzień dobry.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 105
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Praca jako konsultantka

Post autor: papier »

To jest świetny pomysł. Znam takie konsultantki i na brak zajęcia nie narzekają, klientek nie brakuje. A wystarczy roznieść katalog, złożyć zamówienie i potem je dostarczyć. Wydaje się naprawdę proste. Zobacz na https://konsultantka.pl/narzedzia-pracy-konsultantki/ co Ci się przyda do pracy jako konsultantka - ale bez obaw w Avon dostajesz to wszystko zaraz po rejestracji. I możesz zacząć działać.
Żiżi

Re: Praca jako konsultantka

Post autor: Żiżi »

konsultantka ale w jakim sensie ? ja powiem szczerze, ze pracowałam właśnie jako taka konsultantka w call center .... dajcie spokój. Miałam serdecznie dość po 2,5 roku. Prawie 3 lata. Z czego ostatnie 3 miesiące przed porodem pracowałam już na Back Office a to już jest zupełnie inaczej. Co do poszukiwania pracy to bardzo polecam zajrzeć tutaj https://leasingteam.pl Mnóstwo ofert różnego rodzaju.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Praca jako konsultantka

Post autor: Arnie »

Jak już ma się w tym doświadczenie to na pewno łatwiej znaleźć prace i odnaleźć się nawet w nowym środowisku. Ja to szukam innej pracy trochę, ale też właśnie szukam i to już bardzo aktywnie, kończy mi się umowa w mojej starej pracy i pewnie mi nie przedłużą. Oferty z Oświęcimia są mi dobrze znane dzięki stronie https://krakow.geopraca.pl/oferty-pracy ... %C4%99cim/ No ale może i kawałek dalej też coś się znajdzie
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Praca jako konsultantka

Post autor: waza »

A skoro już mowa o pracy dodatkowej, to czy ktoś z Was planuje może wyjazd do pracy za granicę, aby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/ całkiem sporo ofert takiego zatrudnienia, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet ;) Polecam :)
Mośka

Re: Praca jako konsultantka

Post autor: Mośka »

Ja niestety nigdy nie pracowałam w takim zawodzie więc również ciężko jest mi się odnieść do tej kwestii. Z całą pewnością mogę od razu każdemu pracodawcy polecić świetny wpis https://www.on-the-top.net/pl/pieniadze ... u-rcp.html z którego fajnie wynika jakie w ogóle są zalety wdrożenia systemu rejestru czasu pracy. Muszę przyznać, że ja również rozważam to rozwiązanie siebie na zakładzie.
ODPOWIEDZ