reklama dla firmy

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: reklama dla firmy

Post autor: irkaa »

Na święta, żeby zrobić prezent naszym klientom to takie gadżety mogą się sprawdzić. Ale jeśli chcesz tylko w taki sposób się reklamować to wydaje mi się, że to jest po prostu za mało. Teraz żeby dotrzeć do klientów to należy działać głównie poprzez marketing internetowy. U mnie w takich sprawach bardzo dobrze sobie radzi agencja http://marketingsensoryczny.com.pl/, z której to jestem mega zadowolona.
ODPOWIEDZ