szkoła policealna

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Sigitś3009

szkoła policealna

Post autor: Sigitś3009 »

Cześć, nie wiecie na jakie studia się wybrać? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html znajdziecie ciekawą ofertę, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Co chcielibyście robić w przyszłości? Macie jakieś pomysły na jaki kierunek się wybrać?
przemuś

Re: szkoła policealna

Post autor: przemuś »

Zaczęłam już 2 semestr w szkole policealnej , w związku z epidemią mam naukę zdalną w szkole. Na początku musiałam sobie kupić dobry laptop do nauki wybrałam ASUS PRO P3540FA P3540FA-BQ0095R. Zamówiłam go z tego sklepu internetowego tutaj https://itnes.pl/ . W laptopie producent zainstalował 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5 .Model wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel UHD for 8th Generation Intel Processors.
majkuś

Re: szkoła policealna

Post autor: majkuś »

Szkoły policealne czy technika to całkiem dobre rozwiązanie jeśli ktoś chce podnieś swoje kwalifikację. Mój brat ostatnio szukał czegoś ciekawego dla siebie i pomyślał, że technik transportu kolejowego to wymarzony tytuł dla niego. Wybrał to miejsce - http://www.wce.pl/szkola-kolejowa, kadra nauczycielska to profesjonaliści, mają bardzo dobre opinie od swoich uczniów, więc myślę że warto i wam to polecić :)
ODPOWIEDZ