Szkoła policealna

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Syrenka
Posty: 25
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:10

Szkoła policealna

Post autor: Syrenka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Szkoła policealna

Post autor: Marels »

Warto zadbać o specjalne kursy oraz wybór dobrych szkół dla dzieci m.in podstawówki, czy liceum. My postawiliśmy na https://szkolaeuropejska.pl/ ponieważ to jedna z lepszych opcji jeśli chodzi o przygotowanie placówki, kadry oraz systemu nauczania ponieważ są to szkoły anglojęzyczne i do tego jeszcze przygotowali specjalne kursy w 4 jerzykach europejskich, abyśmy mogli w przyszłości podbijać zawodowo kolejne kraje :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkoła policealna

Post autor: waza »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się do jakieś szkoły języków obcych, na przykład do Centrum Edukacji Profi Lingua? Widziałam ostatnio jego ofertę na stronie https://www.profi-lingua.pl/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Do wyboru jest tam bowiem mnóstwo różnych kursów z różnych języków, na różnych poziomach zaawansowania ;)
Awatar użytkownika
aniela55
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:41

Re: Szkoła policealna

Post autor: aniela55 »

No ja byłam w Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie http://www.jezykrosyjski.com.pl/ na kursie właśnie rosyjskiego i dzięki temu dostałam się do mojej wymarzonej pracy. Właśnie na rozmowie kwalifikacyjnej miałam pytania o język i sprawdzian jak rekruter płynnie przechodził od polskiego przez rosyjski do niemieckiego i ja musiałam nadążyć i powiem wam, ze gdyby nie ten kurs, to bym nie umiała się nawet przedstawić poprawie, polecam te centrum z całego serca.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Szkoła policealna

Post autor: maia »

Czy ja wiem, kierunek powinien być podyktowany tym, czym się interesujemy. Co do szkół policealnych, sama byłam w SEK Szkole Podologii we Wrocławiu i mogę polecić wszystkim. Tam można się nauczyć ogromnie dużo, dzięki nim mam już własny gabinet. Naprawdę potrafią przygotować do pracy w zawodzie, no i jest tam możliwość uzyskania dofinansowania, więc tym bardziej się opłaca.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Szkoła policealna

Post autor: mado »

Ważne żeby mieć pomysł na siebie i na to to się chce w życiu robić. Wykształcenie wiadomo przydaje się. Z uczelni to dużym powodzeniem cieszy się Sopocka Szkoła Wyższa w Sopocie https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ . Co ważne, można liczyć na dofinansowanie z UE. Wybór kierunków jest różnorodny, studia I i II stopnia.
ODPOWIEDZ