szkolenia

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Piotruś18

szkolenia

Post autor: Piotruś18 »

Cześć, lubicie od czasu do czasu wybrać się na szkolenie? Warto wiedzieć, że sposobem na odkrywanie nowych umiejętności jest tak zwany mentoring. Dzięki takiemu rozwiązaniu odkryjecie swoje zainteresowania i możliwości. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: szkolenia

Post autor: waza »

A skoro już mowa o szkoleniach, to gdzie polecacie zrobić sobie kurs elektryczny pozwalający zdobyć uprawnienia SEP G1? Czy Waszym zdaniem warto zapisać się na taki kurs on-line? Widziałam taką ofertę ostatnio na stronie internetowej https://sep-online.com.pl/. Co o tym myślicie?
Magaś90

Re: szkolenia

Post autor: Magaś90 »

Piotruś18 pisze: ↑15 kwie 2021, 10:47 Cześć, lubicie od czasu do czasu wybrać się na szkolenie? Warto wiedzieć, że sposobem na odkrywanie nowych umiejętności jest tak zwany mentoring. Dzięki takiemu rozwiązaniu odkryjecie swoje zainteresowania i możliwości. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?

Jasne, teraz dobry czas na szkolenia - można to robić nie wychodząc z domu. W dzisiejszych czasach rozwój jets konieczny.
dżin

Re: szkolenia

Post autor: dżin »

W mojej opinii, świetne kursy UDT znajdziecie pod tym linkiem https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ . W mojej opinii warto sprawdzić, ponieważ kursy realizowane są z dużą częstotliwością. Jak dla mnie ceny mają również bardzo dobre, więc tym bardziej warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą. Polecam!
ODPOWIEDZ