szkolenia

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Kacperuś19

szkolenia

Post autor: Kacperuś19 »

Witam, zastanawiacie się jakie szkolenia dla straży wybrać? Według mnie kurs pierwszej pomocy powinien znać każdy w tym osoby mundurowe, dlatego też warto zadbać aby wybrały się na taki kurs. Co Wy sądzicie o szkoleniu się z zakresu pierwszej pomocy?
Paweł

Re: szkolenia

Post autor: Paweł »

Myślę, że najczęściej ze szkoleń różnego typu korzystają lekarze. Jest tego naprawdę sporo. Ostatnio widziałem świetny kurs refrakcji dla okulistów. Myślę, że warto się rozwijać w każdej branży, w szczegolnosci jeżeli twój zawód wpływa na zdrowie i życie innych.
pawełkowa

Re: szkolenia

Post autor: pawełkowa »

A może tak zamiast typowego szkolenia kurs angielskiego? Ten ze speakingo jest bardzo fajny i całkowicie online, więc to akurat super sprawa bo można się uczyć kiedy tylko się chce. Tutaj można poczytać o tym jak ten kurs tak naprawdę wygląda - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: szkolenia

Post autor: waza »

A skoro już mowa o szkoleniach, to może kogoś z Was zainteresowałby profesjonalny Kurs Power BI Desktop? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej COGNITY na stronie internetowej https://www.cognity.pl/kurs-power-bi-de ... ,1014.html. Sądzę, że powinno Was to zainteresować ;)
żuczek

Re: szkolenia

Post autor: żuczek »

Jeśli szukacie pomocy naukowych czy też podręczników na wasze szkolenie, lub po prostu chcecie zgłębiać wiedzę w zawodzie, to polecam tę księgarnię: https://www.taniaksiazka.pl/krok-w-prze ... 86260.html . Zawsze tam kupuję, ponieważ mają najniższe ceny. Warto również wspomnieć o szerokim wachlarzu ofertowym. Na pewno znajdziecie tam upragniony tytuł, czy podręczniki.
ODPOWIEDZ