Szkolenia z medycyny estetycznej

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
rose
Posty: 76
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Szkolenia z medycyny estetycznej

Post autor: rose »

Długo zastanawiałam się nad możliwością skorzystania z dodatkowych kursów z zakresu medycyny estetycznej (np. szkolenia z zakresu toksyny botulinowej albo modelowania ust). Nie mogłam znaleźć odpowiedniej jednostki szkoleniowej ale na szczęście z pomocą przyszedł taki Instytut: http://pimik.pl/. Może ktoś byłby zainteresowany odbyciem takich kursów? Zajęcia są prowadzone tylko przez doświadczonych lekarzy. Polecam!
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkolenia z medycyny estetycznej

Post autor: waza »

A czy słyszeliście o takiej firmie szkoleniowej jak Kar Group? Ja trafiłam ostatnio przypadkiem na jej ofertę na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać mają tam szkolenia z wielu różnych branż, tak, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie ;) Co Wy na to?
długodystansowa

Re: Szkolenia z medycyny estetycznej

Post autor: długodystansowa »

Zobacz sobie ofertę Ollie https://www.ollie.pl/ Organizują szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy, w niewielkich grupach, z możliwością zajęć na modelach, co znacząco wpływa na poziom szkolenia. Medycyna estetyczna ma obecnie bardzo dużo chętnych klientek i klientów. Kiedyś tylko kobiety korzystały z tego typu usług, dziś bardzo często można spotkać także mężczyzn.
ODPOWIEDZ