Testery perfum

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Oliwia
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2022, 10:02

Testery perfum

Post autor: Oliwia »

Hej. Ktoś z Was kupuje zamiast pełnowartościowych flakonów perfum testery? Z tego co widzę w perfumeriach internetowych można kupić testery perfum sporo taniej. Jak myślicie, czy one się czymkolwiek różnią, jeśli chodzi o składy? Wiem, że różne legendy krążą na ten temat, więc chciałabym się dowiedzieć, jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Jak myślicie?
berna

Re: Testery perfum

Post autor: berna »

Kiedyś je kupowałam, bo lubiłam eksperymenty i częste zmiany. Obecnie stawiam zaś zwykle na flakoniki o pojemności 50 ml. Nie za duże i nie za małe. Mam po prostu kilka ulubionych zapachów, daleko mi jednak do dawnego podejścia kiedy to miałam ochotę perfumy wręcz kolekcjonować. Nie jestem też z kolei szczególnie przywiązana do jednego aromatu. Co do wyboru pojemności buteleczki warto moim zdaniem kierować się wskazówkami zawartymi w poradniku zamieszczonym na blogu https://perfumyagnieszki.pl/porady/jaka ... zas-zakupu . Należy po prostu wziąć pod uwagę swoje preferencje użytkowania .
ODPOWIEDZ