wszystko o testerach perfum

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
chociemira-67
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:18

wszystko o testerach perfum

Post autor: chociemira-67 »

Hej forumowicze. Ktoś z was kupuje może testery perfum? Ja słyszałam o nich już wcześniej, ale chciałabym dowiedzieć się na ich temat nieco więcej. Może wy macie mi coś do powiedzenia? Dlaczego warto je wybierać? Czy opłaca się faktycznie je kupować?
Czekam z niecierpliwością na odzew, bo zawsze ciekawie jest dowiedzieć się czegoś nowego. Dziękuję wam :)
jadwiga3

Re: wszystko o testerach perfum

Post autor: jadwiga3 »

Owszem, kupuję testery. Nie dlatego, że lubię co raz to eksperymentować z nowymi perfumami a dlatego, że jestem podatna na różne alergie i rzeczywiście niektóre dotychczas posiadane przeze mnie kompozycje zapachowe powodowały u mnie swędzenie skóry i zaczerwienienia. Czytałam na stronie https://perfumyagnieszki.pl/porady/czy- ... yny-objawy . że tak się zdarza. Nie jest to nic groźnego ale objawy uczuleniowe powodują dyskomfort. Kupuje więc testery żeby nie wydawać od razu pieniędzy na duży flakonik, licząc się z tym, że zapłacę kilkaset złotych a produkt będę musiała komuś oddać.
ODPOWIEDZ