Strona 1 z 1

Potrzebny radca prawny

: 03 lip 2021, 19:57
autor: Fryderyk_76
Konsultowaliście się kiedykolwiek z radcą prawnym? Może korzystaliście z usług poradniasalomon.pl? Pytam, bo sam zamierzam się tam wybrać, a wypadałoby się upewnić, czy faktycznie warto. Co radzicie w takiej sytuacji?

Re: Potrzebny radca prawny

: 20 lip 2021, 13:36
autor: Delia1973
Według mojej opinii w Poradni Salomon pracuje świetny radca prawny Łódź, który bez wahania odpowie na każde twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Sama zresztą byłam tam na konsultacji i w razie potrzeby na pewno będę wracać.

Re: Potrzebny radca prawny

: 23 sie 2021, 20:07
autor: figaró
Jeśli chodzi o mnie, to należytej pomocy udzielił nam radca prawny https://www.adamczewska.com.pl/oferta . A wsparcie te opierało się na kwestii związanej z obsługą prawą właścicieli powierzchni leśnych. Sam należę do takich osób i muszę przyznać, że wiele niejasności stało się dla mnie bardziej oczywistych.

Re: Potrzebny radca prawny

: 28 wrz 2021, 20:31
autor: jolką
Hm, radca prawny to dobre rozwiązanie szczególnie jeśli nie znacie się na żadnym zapisie prawa. Proponuje rozmowę z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Panie są mocno doświadczone, kompetentne i profesjonalne, a na tym wam teraz powinno w większej mierze zależeć.

Re: Potrzebny radca prawny

: 18 lis 2023, 12:39
autor: adaam
Uważam, że warto rozważyć potencjalną współpracę z przedsiębiorstwem dostępnym pod adresem https://kancelariarzucidlo.pl/ . Kancelaria ta świadczy wysokiej jakości usługi radcy prawnego, co czyni jej ofertę niezwykle atrakcyjną.

Re: Potrzebny radca prawny

: 16 lut 2024, 19:41
autor: smutek
Jeśli potrzebujecie pomocy prawnej i nie macie pewności, do której kancelarii się zwrócić, zalecam rozważenie oferty dostępnej na stronie https://kancelariamcm.pl/. Jest to renomowana kancelaria z obszernym doświadczeniem w różnych sprawach prawnych. Skontaktujcie się z nimi, a na pewno będziecie usatysfakcjonowani.

Re: Potrzebny radca prawny

: 25 mar 2024, 6:09
autor: Tomik
Kuzynka po sprawdzeniu opinii o kancelarii Mickiewicz-Szombara zrezygnowała z ich usłu. Wielu klientów jest niezadowolonych z ich usług opisując brak zaangażowania się w sprawy przez Pana Mickiewicza.

Re: Potrzebny radca prawny

: 02 maja 2024, 10:18
autor: listek
Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej? Kancelaria https://www.kancelariamm.pl/kancelaria-andrychow oferuje szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ich doświadczony zespół prawników zapewnia kompleksową obsługę w różnych dziedzinach prawa. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać wsparcie i poradę prawną dopasowaną do Twoich potrzeb.