Strona 1 z 1

Jaka firma kurierska?

: 03 paź 2019, 20:01
autor: Arleta
Czy mi się wydaje, czy wszystkie firmy kurierskie mają podobne warunki przewozu towarów? Przeglądam różne strony w internecie i już się trochę pogubiłam. Potrzebuję namiarów na spedytora, który ma spore doświadczenie i najlepsze opinie wśród klientów. Najważniejsza jest jakość i komfort obsługi, szybki czas realizacji no i korzystna cena. Podpowiecie mi coś?

Re: Jaka firma kurierska?

: 09 paź 2019, 7:54
autor: stefek
O kurczaczki masz dość duże oczekiwania względem firmy spedycyjnej. Ale nie ma się co dziwić, gdyż mamy prawo oczekiwać tego wszystkiego od danej firmy. Niestety nie każda podchodzi do swoich obowiązku ze starannością. Dlatego też ja korzystam tylko i wyłącznie z usług firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/, bo to firma z długim doświadczeniem i fachową obsługą. Ja także dostałam na nich namiary od znajomych i muszę powiedzieć, że inne firmy powinny uczyć się od nich podejścia do klienta i realizacji zamówień

Re: Jaka firma kurierska?

: 21 paź 2019, 14:12
autor: Matylda
Tak się składa, że również korzystam z firmy Speedpack, ale nikt mi jej nie polecił. Wybrałam ich usługi w ciemno i się nie zawiodłam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, bo nawet raz korzystałam z ich pomocy, gdy się przeprowadzałam. Mają doskonałą flotę pojazdów i warunki transportu na bardzo wysokim poziomie. Na święta będę wysyłać paczki do rodziny za ich pośrednictwem.

Re: Jaka firma kurierska?

: 22 paź 2019, 20:01
autor: rzeżucha
Firm kurierskich jest ogrom, wszystko zależy od tego gdzie konkretnie chcesz wysłać tę paczkę no i jakiej wielkości. Bo z tego co wiem to nie każda firma spedycyjna przewozi paczki o różnej wielkości. Dlatego też dobrze jest popytać wśród znajomych by mieć pewną i sprawdzoną firmę i aby się nie naciąć na jakiś oszustów. Uważam, że barnie firmy z polecenia to nic złego

Re: Jaka firma kurierska?

: 29 kwie 2020, 18:47
autor: Lusia
To jeszcze zależy co chcesz przewozić i w jakie miejsca. Jeśli na teren całej Europy lub poszczególnych krajów europejskich to warto skontaktować się z Magemar https://magemar.com.pl/ Oni zajmują się nawet konfekcjonowaniem, sprawami celnymi oraz przewozem towarów wielko gabarytowych.